PROGRAM:
STŘEDA, 29. BŘEZNA, 15:00 HOD
BABY BIO: VŠECHNO NEBO NIC

Film na námět první z řady knižních hitů nejprodávanější slovenské autorky současnosti Evity Urbaníkové. Romantická komedie o dvou majitelkách malého knihkupectví a jejich životních eskapádách. Hrají: Táňa Pauhofová, Klára Issová ad.

cena: 80kč
info: Romantická komedie, Česko, 2017, 107 min
STŘEDA, 29. BŘEZNA, 20:00 HOD
RANDE NASLEPO

Vtipný příběh o mladíkovi, který se navzdory své oční vadě (skoro nevidí) rozhodne splnit si svůj sen pracovat v luxusním hotelu. Jaké peripetie taková práce téměř poslepu přináší a že i přitom se dá bláznivě „zakoukat“, si rozhodně nenechte ujít.

cena: 120kč
info: Romantická komedie, Něm, 2017, 111 min, titulky
PÁTEK, 31. BŘEZNA, 17:00 HOD
CineTUBE

CineTube je setkání YouTuberů a promítání jejich premiérových videí na velkém plátně v kině. Kromě nezapomenutelného zážitku si můžeš ze CineTube odnést i podpis nebo fotku se svým oblíbeným YouTuberem, a navíc si s ním pohodově popovídat. Hosté: Ati, Kea, Natyla, NejFake, Marty, Lukefry, Dominik Port, Luboš je celkem fajn a další

cena: na místě: 149 Kč, v předprodeji: 99/119kč
info: Youtube
ČTVRTEK, 13. DUBEN, 19:00 HOD
CAVEMAN

Máte chuť se rozesmát až k slzám? Přijďte se podívat na slavnou one man show o tom, co dělá muže mužem a ženu ženou, o rozdílech mezi námi, o lásce, partnerství a vtipně utajených kvalitách obou pohlaví. V hlavní roli: Jan Holík / Jakub Slach, režie: Patrik Hartl.
Cena vstupenky: 370 Kč.

Předprodej: pokladna kina (otevřena vždy 30 min. před promítáním). Rezervace na tel. 777 078 723 a na info@akcerevnice.cz.

cena: 370kč
info: divadlo
ČTVRTEK, 20. DUBEN, 19:00 HOD
Francouzský večer s šansony Chantal Poullain a sklenkou vína

Přijďte si vychutnat francouzský večer s šansony Chantal Poullain a sklenkou vína…..
Chantal Poullain se kromě herectví věnuje hudební dráze. Její šansony – to je hluboko posazený sexy hlas, lahodná francouzština, jazzově laděná kapela pod vedením Štěpána Markoviče a atmosféra sladké Francie. Chantal zpívá jednak svoje vlastní písně, ale také tradiční francouzské šansony s šarmem jí vlastním. Koncertem provází Chantal v češtině a díky svému charismatu okouzlí publikum jak to umí jen ona.
Předprodej: pokladna kina (otevřena vždy 30 min. před promítáním). Rezervace na tel. 777 078 723 a na info@akcerevnice.cz.
Cena vstupenky: 280 Kč.

cena: 280kč
info: koncert/divadlo