PROGRAM:
STŘEDA, 29. ČERVEN, 15:00 HOD
DĚDA (baby-bio)

K rázovitému Valašskému Dědovi přijíždějí na prázdniny vnoučata z Prahy. Zaneprázdnění rodiče vysílají děti v dobrém úmyslu změnit jejich virtuální svět internetu, mobilů a tabletů. Na Valašské vesnici totiž vše funguje trošku jinak.. Hrají: František Segrado, Bolek Polívka, Petr Čtvrtníček ad.

cena: 80kč
info: Rodinná komedie, Česko, 2016, 112 min
STŘEDA, 29. ČERVEN, 20:00 HOD
NAŠE MALÁ SESTRA

Vynikající snímek, který na čechovovském půdorysu domu, zahrady a čtyř sester a jejich mladických dobrodružství a soužení skládá poctu magii všednosti.

cena: 90kč
info: Hořká komedie, Japonsko, 126 min, titulky
PÁTEK, 1. ČERVENEC, 20:00 HOD
TEORIE TYGRA

Civilně natočený příběh založený na psychologii postav je určen všem generacím. Zábavný inteligentní snímek o revoltě a partnerských vztazích se dotýká témat, jako jsou hledání smyslu života i štěstí a hranice lidské svobody. Hrají: J. Bartoška, E. Balzerová, T. Vilhlemová, A. Goldflam ad.

cena: 100kč
info: Komedie, Česko, 2016, 101 min,
SOBOTA, 2. ČERVENEC, 15:30 HOD
HLEDÁ SE DORY

Vydejte se spolu s oblíbenou rybí hrdinkou Dory a jejími dvěma šupinatými kamarády na dobrodružnou výpravu napříč oceánem zachránit její rybí rodiče. Losování o plakáty!

cena: 110kč
info: Animovaný, USA, 2016, 100 min, dabing
SOBOTA, 2. ČERVENEC, 20:00 HOD
NEŽ JSEM TĚ POZNALA

Emilia Clarke (hvězda seriálu Hry o trůny) a Sam Clalfin (série Hunger games) v hlavních rolích filmové adaptace romantického bestselleru oblíbené autorky Jojo Moyesové.

cena: 110kč
info: Romantický/drama, USA, 2016, 110 min, titulky
STŘEDA, 6. ČERVENEC, 20:00 HOD
PŘÍBĚH LESA

Po úchvatných dokumentech Mikrokosmos, Ptačí svět a Oceány přicházejí jejich tvůrci s Příběhem lesa. Díky unikátním metodám natáčení dokážou autenticky
převyprávět příběh lesa od doby ledové až po současnost a zachytit vzrušující koloběh života v něm, který ohromí dospělé a i dětské diváky.

cena: 90kč
info: Dokument, Francie, 2015, 97 min, dabing
PÁTEK, 8. ČERVENEC, 20:00 HOD
LEGENDA O TARZANOVI

Již mnoho let uplynulo od doby, kdy Tarzan (Alexander Skarsgård) zaměnil život v africké džungli za život bohatého Johna Claytona III, Lorda Greystoka, po boku své milované manželky Jane (Margot Robbie). Nyní je vyslán zpět do Konga jako obchodní emisar parlamentu, aniž by tušil, že má sehrát roli pěšáka ve smrtelně nebezpečné hře chamtivosti a pomsty belgického kapitána Leona Roma (Christoph Waltz). Ale lidé stojící za vražedným spiknutím vůbec netuší, s kým mají tu čest.

cena: 110kč
info: Dobrodružný, USA, 2016, 110 min, titulky
SOBOTA, 9. ČERVENEC, 15:30 HOD
HLEDÁ SE DORY

Vydejte se spolu s oblíbenou rybí hrdinkou Dory a jejími dvěma šupinatými kamarády na dobrodružnou výpravu napříč oceánem zachránit její rybí rodiče. Losování o plakáty!

cena: 110kč
info: Animovaný, USA, 2016, 100 min, dabing
SOBOTA, 9. ČERVENEC, 20:00 HOD
LUCIE: PŘÍBĚH JEDNÝ KAPELY

30 let spolu, 30 let bez sebe. Fenomenální skupina Lucie se poprvé představí i na plátnech kin v celovečerním filmu. Strhující cesta časem, čtyři životy plné hudby v jednom z největších českých dokumentárních projektů tohoto roku. Jak vznikaly jejich nejznámější hity? Co se dělo v zákulisí? Strhující příběh 30ti let kapely Lucie vypráví dosud nezveřejněné záběry pořízené samotnými členy kapely a záznamy, o kterých si všichni mysleli, že už ani neexistují.

cena: 110kč
info: Dokumentární, Česko, 2016, 89 min